Foto Galeri

AZERBAYCAN – KAZAH ÇOCUK PARKI AÇILIŞI

Azerbaycan'ın Kazah bölgesinde Karabağ savaşındaki şehit ve gazi ailelerinin çocukları için yaptırdığımız çocuk parkının açılış töreninden görüntüler

TEKNO ÇOCUK BAYRAMI

T.C Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'nın 22 Nisan Adana'da gerçekleştirilen Tekno Çocuk Bayramı etkinliğinde Federasyon olarak görev aldık.

GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

Federasyonumuzun Geleneksel Sokak Oyunları Türkiye Şampiyonası için İstanbul'a Şırnak,Mardin,Diyarbakır ve İzmir'den gelen sporcu çocuklarımızla 4 gün boyunca harika abılar biriktirdik. İstanbul'un tarihi mekanları gezildi,tiyatro gösterilene gidildi, miniatürk ve akvuryum gezileri yapıldı. 4. günün sonunda tüm sporcu çocuklarımıza madalyaları ve müsabakayı kazanan takımımıza kupaları verildi.

OYUN KARAVANI YOLLARDA AZERBAYCAN

Oyun Karavanı Yollarda Azerbaycan' da sosyal sorumluluk projemiz ile bir ay sürecek ve tüm Azerbaycan illerindeki çocuklarımıza geleneksel çocuk oyunlarımızı oynatarak hediyeler armağan ettik.

KARAMAN TÜRK DÜNYASI KÜLTÜR ŞÖLENİ

Karaman'da gerçekleşen Türk Dünyası Kültür Şöleninde bizler de Federasyon olarak çocuklarımızla geleneksel sokak oyunlarımızı oynadık ve yine unutulmayacak keyifli anlar yaşadık.

7 İLDE OYUN KARAVANI

Hedef kitlesi dezavantajlı çocuklar, ilköğretim okulları ve engelli çocuklar olan oyun tırımız 7 ayrı şehirde çocuklarımız ile buluşmuştur.

23 NİSAN ETKİNLİKLERİ

2018 Yılında Tunceli, Darıca, Sakarya Karakülçek ve metro istasyonunda gerçekleştirmiş olduğumuz etkinlikler.

Kamerun

Kamerun'daki yetimhane ziyaretlerimiz​

Japonya

Japonya’da yaşanan tsunami sonrası ailelerini kaybeden çocukları Türkiye’de ağırladık.

HEDİYE KARAVANI YOLLARDA AZERBAYCAN

Xəbər verdiyimiz kimi, Türkiyə Uşaq Oyunları Federasiyasının başqanı, iş adamı Mehmet Mutlunun və YAŞAT Fondunun birgə həyata keçirdiyi “Hədiyyə karvanı” Tovuzda şəhid və qazi övladlarını sevindirib. Bu gün baş tutan açılış mərasimindən əməkdaşımız Elçin Əkbərovun çəkdiyi fotoları təqdim edirik. Qeyd edək ki, 16 şəhər və rayonumuzu dolaşacaq "Hədiyyə Karvanı" layihəsinin rəsmi informasiya dəstəkçisi "Yeni Müsavat" Media Qrupudur. Musavat.com